Osobnost v emo

26. září 2008 v 12:40 | Vááš těhotný muž :-*** |  EMO
Osobnost v EMO
Většina definic Emo poukazuje na to, že "Emo člověk" je otevřený ohledně svých emocí, citlivý, stydlivý, soustředěný na sama sebe, s puklým srdcem, zamračený a často tichý. Individuálnost Emo se také často spojuje s psaním poezie, která nabádá k nepokoji, depresi, osamělosti a hněvu, tryskající ze všeobecné neschopnosti pochopit autora. Poezie Emo používá kombinaci velmi emociálního tónu, proudu automatického písma, prostý rým (ABAB) nebo úplně bez rýmu, zmiňuje lidské tělo, hlavně srdce, používá velmi pochmurných nebo deprimujících přídavných jmen, neklid z nestálosti času a/nebo lásky, a ignoruje interpunkci, gramatiku, a/nebo i pravopis. Témata jako život - bolest jsou normální.
Některé definice Emo se přidržují toho, že typičtí Emo mají sklony způsobovat sami sobě bolest nebo i poranění, nejčastěji řezné rány a popáleniny nebo i jiná. Někteří říkají, že mezi Emo je běžné simulovat sebevraždy a sebeporaňování nebo způsobování si bolesti jen tak pro své potěšení.
Emo lze také snadno poznat podle používání stereotypních nicků a přezdívek na Internetu, často používají ironické básničky nebo klišé
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni, že jsi tu byl

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama