Paramore

26. září 2008 v 8:53 | Vááš těhotný muž :-*** |  Paramore
Diskografie:
All We Know Is Falling (2005)
1. All We Know
2. Pressure
3. Emergency
4. Brighter
5. Here We Go Again
6. Never Let This Go
7. Whoa
8. Conspiracy
9. Franklin
10. My Heart
11. Oh Star (Japanese Bonus Track)
SUMMER TIC EP (2006)
1. Emergency (Crab Mix)
2. Oh Star
3. Stuck On You
4. This Circle
Další songy Adore ( Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Always Wrong (Carey Barlowe, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Breathe (Jason Bynum, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Hallelujah (Josh Farro a Hayley Williams) Hannah's Song (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Hello Hello (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Just Like Me (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) My Number One (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Oh Star (Taylor York a Hayley Williams) So Exposed (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Stay Away (Jason Bynum, Jeremy Davis, Josh Farro a Hayley Williams) Swim In Silence (Nichols Rogers, Trevisick Nicholas a Hayley Williams) Take Me Back (Josh Farro a Hayley Williams) This Circle (Josh Farro a Hayley Williams) Throwing Punches (Hayley Williams)


RIOT! (2007)
1. For A Pessimist, I'm Pretty Optimistic
2. That's What You Get
3. Hallelujah
4. Misery Business

5. When It Rains
6. Let The Flames Begin
7. Miracle
8. crushcrushcrush
9. We Are Broken
10. Fences
11. Born For This
V kerrangu:
Click to view full size imageClick to view full size image

Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image
Na Download festivalu:
Paramore v Glasgow 28,5,07:


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku


track list:
Paramore-fotky z Warped tour 07:
http://www.altpress.com/specials/warped2007/photos/7-25/emilio_delgado/DSC_5860.jpg

http://www.altpress.com/specials/warped2007/photos/8-02/Hal_Schroeder/Vans-113r.jpg

http://www.altpress.com/specials/warped2007/photos/7-24/jeff_moore/Van-724-jeff-moore597.jpg
Texty:
Paramore - Misery Business:
I'm in the business of misery, Let's take it from the top. She's got a body like an hourglass That's ticking like a clock. It's a matter of time until we all run out. When I thought he was mine she caught him by the mouth. I waited 8 long months she finally set him free. I told him I can't like he was the only one for me. Two weeks away and we caught on fire, She's got it out for me but I wear the biggest smile. Whoa, I never meant to brag. But I got him where I want him now. Whoa, it was never my intention to brag. To steal it all away from you now. But God does it feel so good. Cause I got him where I want him now. And if you could then you know you would. Cause God it just feels so... It just feels so good. Second chances they don't ever matter, People never change. Once a whore you're nothing more, I'm sorry that'll never change. And about forgiveness we're both supposed to have exchanged, I'm sorry, honey, but I passed it up now look this way. Well there's a million other girls who do it just like you, Looking as innocent as possible to get to who, They want and what they like it's easy if you do it right. Well I refuse, I refuse, I refuse. Whoa, I never meant to brag. But I got him where I want him now. Whoa, it was never my intention to brag. To steal it all away from you now. But God does it feel so good. Cause I got him where I want him now. And if you could then you know you would. Cause God it just feels so... It just feels so good. I watched his wildest dreams come true, And not one of them involving you. Just watch my wildest dreams comes true, Not one of them involving... Whoa, I never meant to brag. But I got him where I want him now. Whoa, I never meant to brag. But I got him where I want him now. Whoa, it was never my intention to brag. To steal it all away from you now. But God does it feel so good. Cause I got him where I want him now. And if you could then you know you would. Cause God it just feels so... It just feels so good.
Hallelujah:
This is alternative content.
Somehow everything's gonna fall Right in To place If we only had a way To make it all Fall faster everyday If only time flew like A dove God make it fly Faster than I'm falling in love
This time we're not giving up Let's make it last forever Screaming Hallelujah We'll make it last forever Holding on to patience wearing thin I can't force these eyes to see the end If only time flew like A dove We could watch it fly And just keep looking up This time we're not giving up Let's make it last forever Screaming Hallelujah We'll make it last forever And we've got time On our hands And we've got Got nothing but time on our hands Got nothing but Got nothing but Got nothing but time on our hands This time we're not giving up Let's make it last forever Screaming Hallelujah Hallelujah

'Where's our ride?' - Paramore in Franklin, January 2007. Pic: Pieter M Van Hattem


What a cheery bunch - Paramore backstage at Camden Underworld, London, May 2007. Pic: Guy EppelParamore je pop-punková skupina z Tenessee-Franklinu.
HISTORIE:
Franklinská-teneská skupina Paramore byla založena třemi členy: bratry Zackem a Joshem Farroovými a Hayley Williams. Ve věku 13 let se Hayley Williams odstěhovala do jejího rodného města v Meridianu, do předměstí Missisipy v Nashvilu, kde se z bratri setkala. V dalších několika rocích chtěli Paramore začít účinkovat ve větších místech než jen v okolí Nashvilu, začali na festivalech "Purple Door" a "Warped tour".

V dubnu 2005, brzy poté co si jich všiml manažer "Fueled by ramen" vyšlo na trh jejich CD.Paramore vystupovali na "Shira Girl stage od the warder tour". V lednu 2006 byli součástí "Winter Go West Tour" kde hráli vedle Seatlových skupin "Amber Pacific" a "The Lasmes".Během léta 2006 Paramore hráli na "Warped Tour" znovu, původně s "Volcom" a "Hurley Stages". První noc v "Main Stage" se konala v jejich rodném městě Nashvillu. (tím se myslí začátek vystupování). První turné Paramore začalo (spolu s this Providence,cute is what we aim for a hit the lights) 2.srpna 2006, začali a skončili v jejich rodném městě Nashvilu-Tenessee.Také vystupovali od 5. října do 15. října 2005 v Anglii, kde své turné zakončili v Londýně. Paramore zcoverdovali písničku od "Foo Fighters-My Hero" pro "supermana" a jeho soundtrack. Paramore nahrávali jejich druhé album RIOT! od prosince 2006 do března 2007. skupina zahrála na "Warped Tour 2007" a měla tour v dubnu s "this providence, the armost a love arcade".Uvedli 3 nové písničky a potvrdili novou písničku "hallelujah" která byla na novém CD. 12.března 2007 Paramode oznámili přes "LiveJournal" informaci že Hunter Lamb odcházů kvůli své snoubence.8.června 2007 Paramode vystupují na "Download Festivalu". Druhého alba RIOT! se prodalo přes 42.000 kusů.1.července 2007 se debutové album RIOT! vyšplhalo v amrickém žebříčku na 24 místo.6.července 2007 hostoval song "Misery Busniess" na video hře NHL08. jejich písnička "Pressure" hostovala ve hře "The SIMS 2 playstation 2 edition"
Appearance on the Sauce:


"Ne, Paramore se nerozpadají...ani náhodou!" obhajuje se Hayley Williams

paramore-band.jpg

Minulý měsíc franklinský kvintet Paramore zrušil posledních 6 koncertů evropského turné. Je téměř netřeba psát, kolik zmatku tím skupina vyvolala - zpěvačka Hayley byla najednou údajně těhotná a budoucnost kapely připomínala nic než trosky. Když se fámy donesly až ke kapele, tak se k nim prostřednictvím MTV s hořkým nadšením konečně vyjádřili.

"Potřebovali jsme čas, abychom se dostali domů a popadli dech. Je to rok, co vyšlo 'Riot!', a od té doby je to prostě non-stop. Není třeba říkat, že to byla část našeho života, ale někdy prostě přijde doba, kdy musíte pro jednou udělat něco jenom pro sebe. A to je to, co jsme museli udělat. Nelíbilo se nám, že jsme museli zrušit koncerty, ale to je to, co si to vyžádalo: jet domů a tak nějak začít od znova," řekla Hayley. Dále pokračovala obhajobou svého příspěvku na blogu, za kterého vykvetl celý problém:"Teď je to takové šílené. Něco napíšu a je to všude. Je vtipné, jak se ty věci vystupňovaly a jak lidi dělají velkou záležitost i z té nejmrňavější věci. Byli jsme na cestě domů, zrušili jsme jeden koncertní týden, a pak další věc, co se dozvíte, je, že jsem těhotná." K samotnému těhotenství se pak vyjádřila víc než jasně:"Jak se můžete podívat, jsem pořád snítka. Není tam nic kromě večeře od včera." Po dobití mentálních i fyzických sil je kapela zpátky a hned na konci tohoto měsíce přepadne spolu s Jimmy Eat World další řádku amerických měst.

Podívejte se na koncertní vystoupení Paramore


Stále populárnější americká parta Paramore, v jejímž čele stojí sympatická zpěvačka Hayley Williams, zatím do České republiky nezavítala, a tak se nyní můžete podívat alespoň na její krátké vystoupení čítající šest skladeb. Obrazový záznam písní Let The Flames Begin, Emergency, That's What You Get, Pressure, For a Pessimist, I'm Pretty Optimistic a crushcrushcrush naleznete na webu soundcheck.walmart.com.
Koncertní vystoupení Paramore
Stále populárnější americká parta Paramore, v jejímž čele stojí sympatická zpěvačka Hayley Williams, zatím do České republiky nezavítala, a tak se nyní můžete podívat alespoň na její krátké vystoupení čítající šest skladeb. Obrazový záznam písní Let The Flames Begin, Emergency, That's What You Get, Pressure, For a Pessimist, I'm Pretty Optimistic a crushcrushcrush naleznete na webu soundcheck.walmart.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama