Redaktorkou/redaktorem mého blogu se může stát opravdu každý.. Proč né právě ty?

16. listopadu 2010 v 11:46 | Vááš těhotný muž :-*** |  Od vás pro vás
Jednou mi sem na blog psala nějaká dívka a ptala se mě, zda-li bych jí nemohla dát svůj e-mail, že mi pošle svůj příběh a já ji zaboha nemohu najít..:( Dala bych ruku do ohně za to, že nejsem jediná, koho by to zajmalo, že by jistě článek zaujal více lidí a určitě by si z toho leckdo mohl vzít ponaučení.. No a tak jak jsem nemocná, tak mám dost času na přemýšlení, hlavně po roce nad svým blogem a dostala jsem podle mě docela dobrý nápad - založila jsem rubriku, kde budete psát články jen vy, ať už to bude o vás, vašem zájmu, o kterém by jste rádi naučili ostatní, nebo jen tak, co vás zrovna napadlo a hodili jste to na papír (vlastně na monitor:D).. Třeba se to neujme, protože si každý může říct, že jsem líná, ať si sem píšu sama, že mi přece nebudete pomáhat,... Ale bude to mít i své výhody pro vás!:))
Sama jsem překvapena nad svou návštěvností (no joo, chápu, že mnoho lidí má mnohem více návštěvníků na blogu, ale já jsem tu taky pěkně dlouho nechodila, takže v nejnovějších článkách byste mě hledali marně), takže pokud jste začali psát svůj vlastní blog a nejste zas tak zkušení (stáří mého blogu se počítá na roky a ve vyhledávači google je jistě zaběhlejší, než pokud máte vy váš blog třeba ani ne měsíc), můžete uveřejnit sem nějaký váš článek sem, protože ho uvidí více lidí... (teď si připadám, jak kdybych se povyšovala, jak kdyby můj blog měl být něco víc, jestli to tak nepřipadá jen mě, touto závorkou chci dát najevo, že to není záměr:D Ale mám tu články na mnoho témat, díky kterým se mohou lidé přes vyhledávač úplně náhodou dostat na článek od vás, který sice nehledali a zaujal je a tak si půjdou přečíst víb na váš blog)...
No, zjednoduším to, už je to moc dlouhé, díky vašemu článku si můžete udělat reklamu na váš blog, protože co tam procházím blogy těch, co mi tu nejvíce a nejčastěji komentují, všicni tam mají moc zajmavé články, ať už zaměřené na Telepatii, drogovou závislost, nebo filmy a určitě, pokud by jste se s jedným podělili.
Nebudu sem psát sebe jako autora, nejsem zloděj! Opravdu jsem tuhle rubriku pro vás a tak uveřejním tučným písmem odkaz na vás a váš blog!
Chci jen aby pro vás byl můj blog ještě zajmavějším a aby jste mohli mít dobrý pocit, že jste taky přiložili ruku k dílu...
Je to šance i pro ty, co svůj blog nemají a chcou se podělit se svými poznatky..
Snad se to ujme..;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama