Forum

Blog, dle některých nejlepší přítel člověka

21. listopadu 2010 v 17:10 | Vááš těhotný muž :-***
Někteří už vedou blogy léta a furt mají o čem psát, někteří si lámou hlavu už u prvního článku.... Na sebe bych asi potřebovala nějakou zvláštní skupinu, dříve jsem sem dávala převážně fotky a k nim komenty typu "tady vypadá fakt dobře", "tady mu to sluší",... a pořádně jsem sem začala psát až teď a stejně by mě zajmalo, koho bavé číst (spíš kdo čte) moje i když někdy dlouhé články, vlastně o ničem...
A teď při potížích s přihlašováním mi hlavou proběhla myšlenka "Proč vůbec na ten blog chodím?"
Myslím, že jsem záviděla mojí sousedce (napsala bych sem její blog, ale nechci dělat reklamu a navíc je kvůli kopírování článků pozastaven)..:D

A co Vy? Co Vás přimělo k tomu, aby jste si založili blog?...

A věřte, nebo né, i když mi to občas přijde jako hrozná otrava, jsem šťastná, že mám aspoň ho!:)

http://fc05.deviantart.net/fs29/f/2008/115/5/a/Red_Dawn_Of_The_Crazy_Computer_by_Jaybfly.jpg
autor obrázku: Jaybfly

Blog jako veřejný deníček:

Přiznám se, že už jsem několikrát měla potebu něco si zaznamenat a kdybych si ty sešítky, útržky papíru,.. skladovala, byl by můj deníček ten nejtlustější ze všech deníčků! A to by jeden řekl, že deníček si píšou buď holky, které jsou každý den zamilované do někoho jiného, nebo introverti, outsideři,.. kteří nemají přátelé... Já jsem si dnes nastavila volání na Honzu♥ zadarmo a tak i když se nevidíme, slyšíme se pořád (má nádherný hlas, nejednou jsem říkala, že bych chtěla kluka, který má hlas jak Matthew Tuck a mám pocit, že se mi splnil sen)..:) S mou nejlepší kámoškou jsem taky stále v kontaktu a kdyby na mě neměla čas, jsem v moc dobrém vztahu s rodinou... A stejně mi to nestačí! A kdybych neměla ten blog, asi bych si upsala prsty (stačí, že se mi pokazil mobil a mám teď ten, který dávají ke všemu za korunu, není tam vůbec místo na smsky, tak si ty "důležité" (spíše krásné:)♥) opisuju.. mám furt strašnou potřebu, něco někomu sdělovat a i když nevím, jestli tady to někdo čte, jsem ráda, že moje zprávy jdou do světa a hlavně mezi lidi:)
http://fc07.deviantart.net/fs30/i/2009/126/9/7/dear_diary_by_alexandramaria.jpg

Co by jste si přáli k Vánocům?

21. listopadu 2010 v 13:13 | Vááš těhotný muž :-***
Zdravím:) Moc dlouho jste si ode mě neoddychli, už vás jdu zase zneužívat! (na dobrotu na žebrotu, místo toho, abych byla šťastná, ž můj blog navštěvujete...:D)
Blíží se Vánoce a já jsem v koncích... S babičkou, maminkou, jejím přítelem a jeho synem mi pomůže ségra, pro kterou už dárek mám... Kámoše nějak odbydu..Ale co mi vrtá pěkně dlouho hlavou je:

..Co své nejlepší kámošce a mému milému?!!

Danča miluje Anime a je stejně jako můj milý metalistka... To je mi asi prd platný, tím se řídit nedá, co má kdo rád.. Ani pro tu Danču tu neseženu plyšáka Okami..:/ S ní se znám už od začátku školky, je to pěkná doba, naše přátelství se brzy bude počítat na desetiletí, chce to už por ni něco originálního.. no a s Honzou (doufám, že nám to vydrží! Musí, je skvělej :3 ♥♥♥) to budou naše první Vánoce strávené společně... Takže ani nemůžu posuzovat podle toho, co on kupuje mně, nevím.. , Proto se Vás jdu zeptat, co by jste mi doporučili, nebo co budete kupovat vy, vašim blízkým?:)

..A co by jste si přáli Vy?

http://fc08.deviantart.net/fs38/f/2008/359/3/8/___Christmas____by_Liek.jpg

Jaký byl Váš nástup do školy?

17. listopadu 2010 v 11:54 | Vááš těhotný muž :-***
Je už sice pozdě na otázku, která se týká září.. Pro mě nejhorší měsíc, po dvou týdnech válení se do 10ti, poslouchání toho, co mám ráda,... (rozhodně se nedá říct, že bych ráda poslouchala učitele!), ale co, odpovědi mě zajmají, i když už nejsou aktuální:)
Tématem je Váš nástup do školy (stejně nepočítám, že by se našel někdo, kdo si ho nepřečetl v nadpise, ale až tady, stejně jako nepočítám, že by se sem komentáře hrnuly v nějakém závratném množství:D)..
Někteří možná právě přešli na střední školu a mě by zajmalo, jestli jste třeba na intru, jak rychle jste si na to zvykli, na jaké škole jste, jestli je pro vás obtížná/snadná a jak Vám třeba chutnají obědy?:)
V předchozím článku jsem psala o tom, že nejčastější návštěvníci mého blogu jsou ve věku 12-14 let.. Tak co vy? líbí se vám rozvrh? Najde se někdo, kdo se tam i těšil? Já docela ano, ale teď bych dala cokoliv za to, aby se dal čas posunout na 1. června.:D

Co tu chcete?:p

15. listopadu 2010 v 16:09 | Vááš těhotný muž :-***
Jak tak na to koukáám, musím sem dát hodně článků, abych zakryla staré s jinou barvou písma..:D
Docela mě baví vyrábět bleskovky, tak na jakou kapelu?;)

apocalyptica

Diskuze - Váš obl. song

9. dubna 2009 v 15:20 | Vááš těhotný muž :-***
Byla jsem s Majou venku a ptala se mě, jaká je moje nejoblíbenější písnička... Vůbec jsem se nemohla rozhodnout a to není jediná, kdo se mě na to ptal.. Nakonec jsem se rozhodla pro End of Days, od Bulletů, ale to je zas jen teďka, za pár dnů určitě změním názor... Tak jsem se chtěla zeptat Vás..:D Takže mi napište název i interpreta do komentíků a já Vám kdyžtak napíšu, jak se líbíla mně..:D

Vaše (vysněné) zaměstnání

18. března 2009 v 16:56 | Vááš těhotný muž :-***
Tak jsme tak přemýšlela, co bych vlastně chtěla být... Teďka po škole půjdu (snad se dostanu:D) na gympl, ale kam pak? Mamka by mi nikdy neodpustila, kdybych si splnila sen a šla na "sestřičku v nervovém sanatoriu"..:D
A jak sem tak přemýšlela, napadlo mě, že se zeptám Vás, co by jste chtěli být, případně kde pracujete:)
http://lowcost-airlines.info/wp-content/letuska.jpghttp://www.krabicky.com/media/doktor.jpg

Co si myslíte o anorexii?

16. března 2009 v 18:49 | Vááš těhotný muž :-***
Můj názor:
Za všechno můžovou panenky Barbie..xDD
Ne sranda, ale když se tak zapřemýšlím, holky chtěly mít postavu jako ony a dopadlo to takto..:D
Ale teď doopravdy:
Sama jsem vždycky snila o dokonalé postavě, ale nikdy mě nenapadlo přestat jíst, nebo to, co sním jít vyzvracet...
Ale některé holky by pro to udělaly cokoliv, i tohle, což podle mě je hloupost...
...hloupost, za kterou mohou zaplatit i životem..

Promiňte, už mi to nemyslí..xDD

O čem udělat nový komix?

15. března 2009 v 15:41 | Vááš těhotný muž :-***
Chtěla jsem udělat zase po dlouhé době nový komix, ale vůbec nevím o čem.. Tak mě napadlo, že by jste mi mohli psát nějaké témata a já bych Vám to sem (jakoby) za odměnu potom dala, až to bude hotový..:)
Napadlo mne, že udělám o holce, která se seznámila s klukem přes net, ale v tu smaou dobu se seznámí i s jedným klukem normálně a nebude vědět, že je to jeden a ten samej, jenže se mi nechce dělat "love story"... Tak nevím mno..:D

Slovní fotbal:D

14. března 2009 v 11:13 | Vááš těhotný muž :-***
Mám pro Vás další hru:)
Vím, kdysy už jsme ji tu měla, ale neva..:D
Klasickej slovní fotbal:D
Vykopávám:Liška

Jaké bájné zvíře, (příšera, apod.) je Vaše oblíbené?

11. března 2009 v 18:04 | Vááš těhotný muž :-***
Mno tak podle mě je nejlepší hydra, ale tak...
Nekromant je taky super, nevim mno..:D
Ale teď by mě zajmal spíše Váš názor...:)
Takže pište!XD
http://images.elfwood.com/art/s/a/santi/hydra.jpg.rZd.194740.jpg

Co by jste vytkli tomuto blogu a co naopak pochválili?:)

10. března 2009 v 19:12 | Vááš těhotný muž :-***
Tady asi taky raději nebudu psát svůj názor..:D Nelíbí se mi ale pozadí..xDD

Kdo přežije?

10. března 2009 v 15:00 | Vááš těhotný muž :-***
Mám pro Vás takovou "hru"... Mohla jsem to udělat formou ankety, ale zajmá mě, proč jste se rozhodli takto a hlavně názory eSBéček... Není to poviný, ale budu moc ráda, když se aspoň někdo zúčastní..:)

Je 7 lidí v nemocnici, ale jen jedno srdce...

V závorce za informacemi máte nějaké důvody, proč právě ho/ji zachránit, ale můžete k tomu mít i jiné důvody...

1) 24 letá cizinka, 2 děti (+: Je mladá, má ještě celý život před sebou, může vystudovat vysokou školu. - : Je to cizinka, mohli by jsme ji transformovat do její země, ale nemusela by to cestou přežít. Její děti budou nejspíš ještě malé - protože ona je mladá, takže kdyby si její manžel našel jinou manželku - ty děti by se vůbec nemusely dozvědět, že jejich pravá máma je mrtvá.)
2) 89 letý vědec, který se snaží najít lék na HIV (+: Je možné, že právě mu by se mohlo podařit najít ten lék, kterým by pak zachránil miliony lidí. - : je dost starý, kdyby dostal srdce, nemuselo by mu sloužit moc dlouho.)
3) 31 letá bývalá trestankyně, teď "pracuje" jako ochránkyně dětí (+: Je mladá a kdyby zemřely lidé, kteří mají děti, mohla by jim pomoct najít náhradní rodinu. - : Je to trestankyně! Nikdo neví, za co byla zavřená. Mohl to být jen pouhý přestupek, za který nemůže, ale mohla klidně vraždit lidi...)
4) 46 letá romka, 6 dětí (+: I když je to cikánka, pořád je to člověk.. Není už tak moc mladá, z čeho můžeme vyvodit, že její děti - aspoň některé, nebudou zrovna "mimínka"... Kdyby jsme ji nechali umřít, její děti by to dost špatně nesly... - : Je to romka, její mažel by si brzy našel náhradu a mohl by mít další děti...)
5) 61 letý soudce (+: Napomáhá ke spravedlnosti. Když někdo někoho zabije je to právě ON, kdo určí trest, čímž zabrání tomu, aby "zločinec" zavraždil někoho dalšího. - : Není zrovna moc mladý, "nové" srdce by nejspíš nevyužil moc dlouho...)
6) 53 letý bývalý voják, niní pracuje na policii (+: Tento muž už toho zažil spoustu. Bojoval za naši zemi a my by jsme se mu takto odvděčili? Je to policista, vyšetřuje zločiny a podobně jako soudce napomáha ke spravedlnosti. - : Kdo ví, kolik on zabil lidí, když byl voják a taky to není zrovna žádný "mladík"...)
7) 27 letý učitel matematiky, 1 dítě (+: Je mladý, má dítě a mnoho lidí naučil počítat... - : Má jen jendo dítě, narozdíl třeba od té romky, jeho manželka bude jistě také ještě mladá, mohla by si najít někoho jiného...)

Teď napište, komu by jste to srdce dali (ostatní zemřou) a proč...
http://www.culligan.cz/img/upravy-vod/nemocnice1.jpg

○oOlOo○

21. prosince 2008 v 11:40 | Vááš těhotný muž :-***
Tady se chci pokusit udělat rekord v komentářích..XD Tááákže...Pište mi plošíím kmentyy!*-*

Co by jste chtěli k Vánocům?:D

15. prosince 2008 v 16:02 | Vááš těhotný muž :-***
Ať vím, co Vám mám koupit...XDD

Jaká hra je podle Vás nejlepčí?xP

14. prosince 2008 v 19:59 | Vááš těhotný muž :-***
Jáá jsme to sem prostě musela dát... Já sem si totiž postahovala všecky ty nový hry, jako je třeba SPORE, Tomb Raider - Anniversary, Assassin, The Witchera, Všechny datadisky k The Sims 2, mám všechny díly a datadisky Heroesů, atd...Ale pořád to není ono!x(( Tak mi plošíím napište do komentíků Vaši obl. hru...x)) Thanx!!x-**

Co si myslíš o mně?xD

7. prosince 2008 v 19:15 | Vááš těhotný muž :-***
Táákže...:d Původně jsem to sem dávat nechtěla, ale nakonec jsem to nevydržela...xD Takže mi pište Vaše názory do komentíků..:) A já Vám sem radějí svůj dávat nebudu...xDD

Co si myslíte o Satanismu?:D

7. prosince 2008 v 11:52 | Vááš těhotný muž :-***
.::.::.::.::..::..::..::..::..::..::.::.::.::.::.::

Jaký máš názor na EMO?

4. prosince 2008 v 19:06 | Vááš těhotný muž :-***
"I must be emo"... ...Jste mohli slyšet také od Jeffreeho..xD Ale nee, to k tomu nepatří..xDD Sem pište svoje názory na emo..XD a mně na to stačí jedno slovo...spíše znak..xD : "♥"

Jak ste si našli svého "vyvoleného"/"vyvolenou"?xDD

2. prosince 2008 v 21:12 | Vááš těhotný muž :-***
Táákže...:D Jelikož si nedokážu představit, (i když je to pitomost) že si najdu kluka jinak než přes net, napsalí by jste mi jak ste se seznámili Vy s vaším klukem/holkou?:D Kujíí předem..xD

Fakers!?X_x

2. prosince 2008 v 17:02 | Vááš těhotný muž :-***
Kradl/a jsi někdy fotky? Ne?o_O Já taky ne...Ale hodně lidí v této době ano...A když jdete na chat tak nemůžete vědět na 100% že ten playboy, se kterým si píšete, je opradu on, a ne nějakej chuj, který se ti bojí ukazat svou pravou podobu..Tak mě by zajmalo, co si o takových lidec myslíte Vy..:d Podle mě jsou to "chujové"...XDD
 
 

Reklama